Bursa Evden Eve Nakliyat – Bursa Nakliyat http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr Mon, 01 May 2017 00:37:01 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.7.6 Bursa Dershane Taşımacılığı http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-dershane-tasimaciligi/ http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-dershane-tasimaciligi/#respond Sat, 28 May 2016 22:57:16 +0000 http://www.izmirnakliyat.org/?p=429 Dershane Taşımacılığı Türkiye’de bir çok dershanenin taşımacılık hizmetleri veren Bursa Nakliyat firması olarak edinmiş olduğu deneyim ve tecrübeyi sizlere en iyi şekilde taşımacılık sektöründe aktarmaktadır. 10 Yılı aşan deneyim ve tecrübe ile birçok kurumun eşya taşımacılık hizmetini veren firmamız dershane taşımacılığında gereken özen ve hassasiyeti göstererek sizlere hizmet vermektedir.
Çalışma koşullarının en iyi şekilde yerine getirilmesi ile sizlere profesyonel kurumsal dershane taşımacılığı alanında hizmet vermekteyiz.

Ülkemizin bir çok ilinde bulunan tüm dershaneleri hemen hemen firmamız aracılığı ile taşınmıştır. Firmamızı tercih etmelerindeki en büyük etki kurumsal bir firma oluşumuzdur.

Dershaneler bir eğitim yuvası olduğu için bir çok ders ekipmanlarına sahiptir. Sıra, masa, tahta, sandalye ve ders kitaplarının olduğu bir kurumlardır.

Öz mal kapalı çelik kasa nakliye araçlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile sigortalı, marangozlu, ambalajlı dershane taşımacılık alanında sizlere hizmet vermekteyiz.

]]>
http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-dershane-tasimaciligi/feed/ 0
Bursa Okul Taşımacılığı http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-okul-tasimaciligi/ http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-okul-tasimaciligi/#respond Sat, 28 May 2016 22:56:02 +0000 http://www.izmirnakliyat.org/?p=426 Bursa Evden Eve Nakliyat Okul Taşıma olarak okullarda ve dersanelrde bulunan birçok diğital ve labaratuar aletlerinin, spor aletlerinin, özel öğrenci dolapları ve sıralarının, tahta ve digital masaların, okul ofis ve bürolarında bulunan özel ve önemli evrakların taşınmasında güveni kaliteyi arayan siz müşterilerimizin hep ilk tercihi olmak bizim için mutluluk verici olmuştur.

Bursa Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz hizmeti Güvenli ve sağlıklı bir nakliye hizmetini yürütmek ve oluşabilecek hasarları en minumum seviyeye indirebileceğiniz nakliye hizmeti öncesi verilen ve gene nakliye hizmeti için çok önemli olan olmazsa olmaz denilen hizmet türlerinin başında gelir.

]]>
http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-okul-tasimaciligi/feed/ 0
Bursa Mağaza Taşımacılığı http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-magaza-tasimaciligi/ http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-magaza-tasimaciligi/#respond Sat, 28 May 2016 22:54:17 +0000 http://www.izmirnakliyat.org/?p=423 Mağaza Taşımacılığı hizmetleri alanında faaliyet gösteren şirketimiz, taşımacılık konusunda ilgili resmi kurumlarca bulundurulması yasal zorunluluk haline getirilen K1 ve K3 yetkinlik belgelerine sahiptir.

Sunduğu her türlü hizmette müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda hareket eden işletmemiz, temiz, güvenilir ve titiz çalışmaları neticesinde referanslarına her geçen gün yenilerini eklemektedir.

Mağaza Taşımacılığı talepleriniz doğrultusunda Bursa Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık olarak hizmet sunumlarımıza işletmelere ekspertiz göndererek başlanılmaktadır.

Konfeksiyon mağazalarına gönderilen ekspertiz, mağazada bulunan ürünler ve eşyalar hakkında mağaza sahipleri ya da çalışanları ile bir durum değerlendirmesi yapmaktadır.

]]>
http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-magaza-tasimaciligi/feed/ 0
Bursa Müze Taşımacılığı http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-muze-tasimaciligi/ http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-muze-tasimaciligi/#respond Sat, 28 May 2016 22:53:25 +0000 http://www.izmirnakliyat.org/?p=420 Yıllarını taşımacılık hizmetlerine adayan Bursa Evden Eve Nakliyat ile müze taşımacılığı; Ülkemizin en önemli hizmetlerinden biri olan müze taşıma hizmetleri yoğun bir ilgi görmemektedir.

Çünkü bu gibi taşıma hizmetleri pek fazla yapılmaz. Yapıldığında da ülkenin en iyi nakliyat firması ile çalışmalar yapılmaktadır.

Müze taşımacılığı alanın kendisini gösteren firmalardan biri olan firmamız kurulduğu ilk günden bu yana bu hizmeti aralıksız olarak sürdürmektedir.

Bu hizmeti büyük özgüven ile gerçekleştiren firmamız, kaliteli malzemeler ve profesyonel elemanları ile gerçekleştirmektedir.

Özellikle Muğla bölgesi içerisinde bu hizmeti sunan Bursa Evden Eve Nakliyat, nerdeyse tüm müzelerde hizmet vermektedir.

]]>
http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-muze-tasimaciligi/feed/ 0
Bursa Antika Taşımacılığı http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-antika-tasimaciligi/ http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-antika-tasimaciligi/#respond Sat, 28 May 2016 22:51:58 +0000 http://www.izmirnakliyat.org/?p=417 Çevremizde birçok nakliyat şirketleri bulunmaktadır ve bazı şirketler özel taşımacılık yapar. Örneğin antika eşyalar taşıyan nakliyat firmaları, sadece antika eşyaları taşımaktadır.

Antika eşyaları taşımak için gerçekten çok büyük bir sorumluluğu taşıyabilmeniz gerekiyor. Bir çok kişi, özellikle kadınlar antika eşyaları çok seviyorlar. Hatta atalarından yadigar kalan farklı antika eşyaları bile olabiliyor ve bu eşyalar taşınırken, o kadar titiz davranıyorlar ki taşıyanların yanından bir saniye bile olsa ayrılmıyorlar.

Antika eşyaları o kadar değerli ki, değerini bilenler için altından çok daha değerlidir. Kaldı ki atalarından yadigar ise çok daha değerli ve paha biçilmez bir değere sahip olmaktadır.
Antika eşyalar neler olabilir diye soracak olursanız, aslında her şey. Yüz yaşından büyük her şey antika eşyası olabilir. Halılar ve mobilyalar bile antika eşyaları olarak sayılabilir.

Arkadaşlarınızın veya tanıdığınızın evine girdiğiniz zaman, mutlaka bazı antika eşyaları görebilirsiniz ama sakın antika olarak yapılmış yapay eşyalar ile karıştırmayın ama bazılar o kadar güzel tasarlanmış ki, yapay dursa bile antika gibi görünüyor ve gözü anında yanıltabiliyor.

Antika eşya taşımacılık birçok nakliyat firmaların yaptığı bir iştir, fakat bazı firmalar, sırf antika eşyaları taşıyabiliyor ve bu firmalarda, farklı eşyalar için farklı malzemeler kullanabiliyorlar ki eşyalara zarar gelmesin. Antika eşyaların zarar görmemesi çok önemlidir.

]]>
http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-antika-tasimaciligi/feed/ 0
Bursa Piyano Taşımacılığı http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-piyano-tasimaciligi/ http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-piyano-tasimaciligi/#respond Sat, 28 May 2016 22:50:28 +0000 http://www.izmirnakliyat.org/?p=414 İnsanlık tarihinin en başından beri gelişimi hiç durmayan ve kesin olarak hangi kesime ithaf ettiği konusunda asla uzlaşılamayan bir alandır sanat.

Sanat deyince insanların aklına ilk olarak müzik sanatı gelmektedir. Dünya tarihinde tanınmış çok sayıda müzik sanatçıları olsa da ilgili ilgisiz, taraflı tarafsız herkes tarafından en çok tanınanlar genelde yaptıkları klasik müzik besteleri ile öne çıkmaktadırlar.

Çok eski tarihlerden günümüze kadar bozulmadan gelen ve insan kulağına en güzel şekilde hitap eden bu besteleri notalara dökerken en dikkat çekici enstrümanların birisi de piyanodur.

Piyanolar ve piyanistleri her zaman için müzik alanında ayrı bir önem ve yere sahip olmuştur. Son derece elit ve zor bir enstrüman olan piyano, hakim olması son derece zor ve insanlarda saygı uyandıran bir enstrümandır.

]]>
http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-piyano-tasimaciligi/feed/ 0
Bursa Para Kasası Taşımacılığı http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-para-kasasi-tasimaciligi/ http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-para-kasasi-tasimaciligi/#respond Sat, 28 May 2016 22:49:32 +0000 http://www.izmirnakliyat.org/?p=411 İnsanlar bilinen en eski çağlardan beri kişisel servetlerini ve değerli eşyalarını başkalarından koruma ihtiyacı duymuştur.

İnsanoğlunun yapısından ötürü hırs, başkasının malına göz dikmek, hırsızlık maalesef ki her zaman doğamızın bir parçası olarak hayatımızda yer edinmiştir.

Bu nedenle çok uzun zamandır servetlerimizi, değerli eşyalarımızı her zaman gözlerden uzaklarda muhafaza edip, kolay ulaşılamaması için çeşitli önlemler almaktayız.

Eski Mısır’da önde gelen insanlar bubi tuzakları ile donatılmış odalarda servetlerini saklamayı seçecek kadar ileri gidebiliyorlardı. Özellikle 18. Yüzyılda gerçekleşen sanayi devrimi ile metal kullanımı dünyada büyük bir hızla artmaya başladı.

Buna bağlı olarak da sektörde dönen paralar, kazanılan servetler giderek artmaya ve bu servetleri güven içinde tutmak giderek zorlaşmaya başladı.

Bir de ilerki yıllarda hayatımızda çok önemli yeri olacak bankaların hızla artması ve müşterilerine çeşitli güvenceler sağlaması ile hayatımıza para kasalarının girişi hızlanmış oldu.

Genellikle çeşitli metal ve metal alaşımlarından üretilen bu kasalar çeşitli şifreleme ve kilitleme mekanizmaları ile güven sağlıyor olsalar da özellikle üretildikleri materyaller nedeniyle son derece ağır ve nakliyeleri çok zor bir hal almaya başlamıştı.

]]>
http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-para-kasasi-tasimaciligi/feed/ 0
Bursa Askılı Tekstil Taşımacılığı http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-askili-tekstil-tasimaciligi/ http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-askili-tekstil-tasimaciligi/#respond Sat, 28 May 2016 22:48:32 +0000 http://www.izmirnakliyat.org/?p=408 Kuruluşların ortamlarından alınan tekstil ürünleri, özel imal edilmiş araçlarımız sayesinde hiçbir bozulmaya maruz kalmadan alındıkları gibi yeni adreslerine teslim edilmektedir.

Tekstil ürünlerinin taşınma hizmetlerinde, ürünlerin hasar görmeden alınarak ambalajlanması ve sevk edilmesi maksadı ile işletmemiz tarafından ihtiyaç sahibi üretici ya da satıcıların ortamlarına ekspertiz görevlendirilmesi yapılmaktadır.

Görevlendirilen ekspertiz taşınması planlanan tekstil ürünlerinin analizini yapmakta ve gerekli olan işlem safhalarını belirlemektedir.

Mağaza ya da üretim yerlerinin yetkilileri ile koordineli olarak yürütülen bu çalışmada, hassasiyet gösterilmesi gereken ürün ya da ürünler belirlenmekte, taşıma usul ve esasları hakkında ilkeler tespit edilmekte, nakliye maliyetleri ve sigorta işlemleri gibi hususlar karara bağlanmaktadır.

]]>
http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-askili-tekstil-tasimaciligi/feed/ 0
Bursa Fuar Taşımacılığı http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-fuar-tasimaciligi/ http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-fuar-tasimaciligi/#respond Sat, 28 May 2016 22:47:42 +0000 http://www.izmirnakliyat.org/?p=405 Fuar Taşımacılığı diğer taşımacılık hizmetlerinden farklı bir kategoride değerlendirilmesi gereken bir hizmet sunumudur.

Fuar organizasyonlarında işletmelerin direkt olarak satış sürecine gireceklerinden dolayı Fuar Taşımacılığı sunumu mümkün olduğu kadar seri bir şekilde yerine getirilmesi gereken bir işlemdir.

Bursa Evden Eve Nakliyat olarak bu tip organizasyonların ve bu organizasyonların getirilerinin farkında olmamız nedeni ile süratli ve güvenli Fuar Taşımacılığı hizmetlerini eksiksiz olarak yerine getirmekteyiz.

Fuar alanına sevk edilecek malzemeler her ne cinste olur ise olsun, malzemenin cinsine ve özelliklerine göre gereken paketlenme ve nakliye işlemlerini gerçekleştirilmektedir.

Fuar alanına sevkedilecek olan malzemelerin ilk keşif işlemlerinin yapılması maksadı ile ilgili firmanın bulunduğu alana ekspertiz gönderimi yapılmaktadır.

Gönderilen ekspertiz taşınılması düşünülen her cins malzemenin incelemesini yapmakta, taşıma şekil ve esasları hakkında bir değerlendirme raporu tanzim etmekte ve ilgili firma temsilcilerinin onayına sunmaktadır.

]]>
http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-fuar-tasimaciligi/feed/ 0
Bursa Villa Taşımacılığı http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-villa-tasimaciligi/ http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-villa-tasimaciligi/#respond Sat, 28 May 2016 22:46:44 +0000 http://www.izmirnakliyat.org/?p=402 Bursa Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık villa evden eve nakliyat işlerinde deneyimli kadromuz ve profosyonel anlayışımızla ilgili bilgi almak için iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bursa’da villa eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden güvenilir bir şekilde ve deneyimli elemanlarımız tarafından mobilyalar sökülüp yeni taşındığınız yerde montaj işlemi yapılarak sizlere teslim edilir.

Montaj yapacak elemanlarımız mobilyalarına zarar vermeden patpat ambalajlara sararak yeni taşınılan yere hızlı bir şekilde taşınmanızı sağlayacaktır.

Referanslarımızı inceleyerek kimlerle çalıştığımız hakkında daha akılda kalan bilgilere ulaşabilirsiniz. taşımacılık konusunda bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

]]>
http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-villa-tasimaciligi/feed/ 0
Bursa Ofis Taşımacılığı http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-ofis-tasimaciligi/ http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-ofis-tasimaciligi/#respond Sat, 28 May 2016 22:45:44 +0000 http://www.izmirnakliyat.org/?p=399 Günümüzde özellikle iş sektöründe faaliyet gösteren tüm firmalar için telafisi olmayan en büyük kayıp zamandır.

Kaybettiğimiz zamanı geri kazanma şansı hiçbirimize verilmediği için belki de sahip olduğumuz en kıymetli varlığımızdır. İş sektöründe ise zaman gündelik hayatımızda olduğundan çok daha önemli bir anlam taşımaktadır.

Kaybedilen her vakit şirketler için maddi kaybın yanında saygınlık ve fark edilirlik kaybına da yol açmaktadır.

Bu nedenle iş akışını sekteye uğratacak durumları mümkün olduğunca minimum seviyede tutmak, bu olumsuz durumlarda kaybedilecek zamanı en aza indirmek için profesyonel çözümleri olan Bursa Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık’a başvurmak en akıllıca yol olmaktadır.

Bu istenmeyen durumların en sık rastlanılanlarından birisi de planlı ya da plansız olarak ortaya çıkan ofis taşıma durumlarıdır.

]]>
http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-ofis-tasimaciligi/feed/ 0
Bursa Asansörlü Taşımacılık http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-asansorlu-tasimacilik/ http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-asansorlu-tasimacilik/#respond Sat, 28 May 2016 22:44:03 +0000 http://www.izmirnakliyat.org/?p=396 Taşıma işlerinde en büyük sorun taşınacak yerde asansör olmaması veya merdiven boşluklarının dar olmasıdır. Binalarda asansör olsa da bina yönetimi taşınma sırasında asansöre fazla ağırlık yüzünden zarar vereceğini düşündüğü için asansör kullanımına izin vermemektedirler. Biz bu sorununuzu bina dışına kuracağımız asansörlü taşıma sistemi sayesinde kolayca hallediyoruz.

Asansörlü taşıma yapılabilmesi için aracımızın durabileceği bir yerin olması ve trafiği engellememek gerekmektedir. Asansörlü taşıma nasıl olduğunu görmek için resimlerimizi inceleyebilirsiniz. Resimlerden de görüldüğü gibi eşyalarınız özel olarak hazırlattığımız ambalajlara sarılıyor. Sarıldıktan sonra güvenli bir şekilde asansör sayesinde taşıma araçlarımıza indiriyoruz.

Bu şekilde eşyalar zarar görmemiş ve kolay bir şekilde taşıma işlemi yapılmış olmaktadır. Bu işlemler sadece evden eve taşıma değil ofis veya büro taşıma sırasında da kullanılıyor. Özellikle yatak odasında bulunan yatak veya dolapların kapları bina içersinde sağa sola çarpması ve zarar görmesi engellenmiş oluyor.

Bursa Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık asansörlü taşıma sırasında eşyalarınız çizilmeden, kırılmadan ve hiçbir şekilde zarar görmeden taşınması sağlanıyor. Özellikle çok katlı binalarda taşınma sırasında kesinlikle önereceğimiz bir taşınma yöntemidir. Asansörlü taşıma sırasında çalışan elemanlarımız konusunda uzman kişilerdir.

Asansörlü evden eve taşıma seçeneğini sizlere tavsiye etmemizin diğer bir sebebi de bina da olan diğer komşularınızı rahatsız etmemektir. Hem hızlı bir şekilde ev boşaltılmış olacak hem de eşyalarınız zarar görmeden taşınmış olacaksınız.

Asansörlü taşıma ofis taşımacılığında ofis eşyalarınız veya envanter dolaplarınız hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınması size zamandan da tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bu şekilde yeni ofisinize zaman kaybetmeden oturacaksınız. İşlerinize kaldığınız yerden devam etmeniz sağlanacaktır. Bursa asansörlü ofis taşıması deneyimli elemanlarımız tarafından sizlere bilgi sunulacaktır.

]]>
http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-asansorlu-tasimacilik/feed/ 0
Bursa Parça Eşya Taşımacılığı http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-parca-esya-tasimaciligi/ http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-parca-esya-tasimaciligi/#respond Sat, 28 May 2016 20:40:43 +0000 http://www.izmirnakliyat.org/?p=385 Parça eşya taşıma, şehir içi, şehirler arası, parça eşya nakliyat, hayatınızı kolaylaştırmaya ne dersiniz?

Bursa, parça eşya taşımacılık heyecanı enerjinizi kaybetmeden yaşayın.

Parça eşya taşıma sektöründeki konumumuzdaki başarı ve itibarımız hiçte tesadüf değildir.

Parça eşya taşıma konusunda mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelen özeni göstermekteyiz.

Az miktarda ev ofis eşyanızı şehirler arası ve uluslar arası taşımada rekabetçi bir oranda hızlı bir yanıt vermekteyiz!

]]>
http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-parca-esya-tasimaciligi/feed/ 0
Bursa Şehiriçi Nakliyat http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-sehirici-nakliyat/ http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-sehirici-nakliyat/#respond Sat, 28 May 2016 20:38:06 +0000 http://www.izmirnakliyat.org/?p=382 Bursa Evden Eve Nakliyat; çelik kasalı, kapalı araçlarıyla ve eğitilmiş profesyonel ekibiyle, saygıdeğer müşterilerimizin haklı beğenisi ve güvenini kazanmış, sağlıklı ve problemsiz işbirliği ile kusursuz çözümler yaratmıştır.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde, müşterilerine yüksek hizmet kalite standardı ile güvenli ve hızlı hizmet verebilmek için için yatırımlarını sağlamlaştıran Bursa Evden Eve Nakliyat, evden eve taşımacılık ve nakliyat konusunda şu ana kadar süregelen zaman dilimi içerisinde sonuçlandırdığı ve referans niteliği taşıyan hizmetleriyle çok sayıda şahıs, firma ve kurumun haklı memnuniyetini elde etmiştir.

]]>
http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-sehirici-nakliyat/feed/ 0
Bursa Asansörlü Nakliyat http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-asansorlu-nakliyat/ http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-asansorlu-nakliyat/#respond Sat, 28 May 2016 20:35:51 +0000 http://www.izmirnakliyat.org/?p=379 Asansörlü nakliyat; eşyalarınızı bina içi taşıma yaparken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan, yükleri insan gücüyle değil, makine gücüyle taşıyan ve bu sayede daha hızlı nakliye sağlayan yük taşımacılık sistemleridir.

Bursa Evden Eve Nakliyat olarak, müşteri memnuniyeti ilkemizden asla şaşmadık ve sizler için en kaliteli hizmeti, en ideal formlar içerisinde sunmayı kendimize bir ilke edindik.

Bu doğrultuda, şehir içi taşımacılık hizmetlerimizde kullanmak üzere, sizlere daha lokal hizmetler sunarak kolaylık sunduğumuz asansörlü nakliyat seçeneğimiz ile evinizi, büyük apartman dairelerinin olduğu bir eve taşırken çok daha fazla rahat edebilirsiniz.

Genellikle büyük binalarda taşınma sorunu çok sık yaşanmaktadır. Bina yöneticisi, ya asansörün kullanılmasına izin vermez ya da araçlar binaya çok fazla yaklaşamaz.

İşte bu durumlarda imdadınıza yetişecek olan asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı kaçıncı kat olursa olsun, sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

]]>
http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-asansorlu-nakliyat/feed/ 0
Bursa Şehirler Arası Taşımacılık http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-sehirler-arasi-tasimacilik/ http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-sehirler-arasi-tasimacilik/#respond Sat, 28 May 2016 20:34:29 +0000 http://www.izmirnakliyat.org/?p=376 Bursa Evden Eve Nakliyat, şehirler arası taşımacılık hizmeti kapsamında Türkiye’nin tüm şehirlerine taşımacılık hizmeti vermektedir.

Şehirler arası nakliyat hizmeti, çok fazla güven gerektiren bir iştir. Çünkü eşyalarınız, herhangi bir il içerisinde değil, iller arası taşındığı için güven duyduğunuz bir firma ile çalışmak gerektirir.

Bursa Evden Eve Nakliyat, şehirler arası taşımacılık hizmeti yaygınlaştığından beri, bu sektöre önemli yatırımlar yapmıştır.

Firma olarak; haftanın her günü, 24 saat taşıma hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin, profesyonelliğin getirdiği özgüven ile yeni evinize veya iş yerinize güven içinde taşınmanız için çaba gösteriyoruz.

]]>
http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-sehirler-arasi-tasimacilik/feed/ 0
Bursa Eşya Depolama http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-esya-depolama/ http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-esya-depolama/#respond Sat, 28 May 2016 20:32:19 +0000 http://www.izmirnakliyat.org/?p=373 Eşya depolama; ev eşyanızın, ofis malzemelerinizin, yazlıklarınızın ya da sezonluk işyerlerinizin taşınır mallarının: hırsızlık, sel, kira maliyetini indirgeme ve bunun gibi sebeplerle paketlenerek, sigortalı ve güvenlikli olarak seri numaralı bir halde depoda düşük maliyetlerde aklanması ve ihtiyaç duyduğunuzda tekrar merkezinize kurulum işleminin bütünüdür.

Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı; havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirdiğinizde liste halinde teslim ediyoruz.

Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz. Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve güvenli depolama hizmeti yanında, mallarınıza her tür su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz.

Depolama esnasında hiçbir şekilde tozlanma, kirlenme, böceklenme, rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.

]]>
http://www.bursaevdenevenakliyat.gen.tr/bursa-esya-depolama/feed/ 0